Záruka přesného měření
magnify icon
magnify icon
mail icon datel@datel.cz Ozveme se do 24 h
phone icon +420 775 225 941 Po - Pá 9.00 - 17.00
Kontakt

login icon Přihlásit se

Získejte přístup k individuálním cenám a možnosti přímého nákupu.

Požádat o založení účtu

Přihlásit se

Zapomenuté heslo

Nemáte zatím svůj účet

Požádat o založení účtu

Služby a podpora
  • Služby a podpora

Služby a podpora

Od prodeje až po kalibraci, servis a technickou podporu

Zákazníkům poskytujeme komplexní metrologické a technické služby. V naší špičkově vybavené kalibrační laboratoři provedeme kalibraci a justáž teploměrů a vlhkoměrů. Na námi dodávaná zařízení také poskytujeme in-house záruční i pozáruční servis a komplexní technické poradenství.

Kalibrace a justáž měřidel zajistí přesné měření

Kalibrace a justáž měřidel zajistí přesné měření

Každé měřidlo časem ztrácí na přesnosti, proto je nezbytné ho pravidelně kontrolovat a kalibrovat profesionálním vybavením. Poskytujeme precizní kalibraci a justáž teploty a vlhkosti v širokém rozsahu (-40 až +180 °C, 5 až 95 %RH). Díky naší špičkově vybavené kalibrační laboratoři dokážeme zkalibrovat a opravit případnou odchylku téměř každého měřidla.

Díky našim mobilním kalibrátorům umíme kalibrovat teplotu i vlhkost přímo v provozu u vás, čímž minimalizujeme čas odstávky přístrojů. Rádi přijedeme kamkoli po České republice a Slovensku.

Kompletní záruční i pozáruční servis měřidel

Ke všem u nás zakoupeným přístrojům poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis. Dle charakteru závady oprava probíhá buď na našem servisním pracovišti v Brně nebo přímo u výrobce přístroje. Naším cílem je vždy zajistit servis co nejrychleji, aby neomezil váš provoz.

Kompletní záruční i pozáruční servis měřidel
Půjčovna měřidel pro jednorázové měření

Půjčovna měřidel pro jednorázové měření

Potřebujete změřit nějaký proces jednorázově? Pro takové účely není ekonomické přístroj pořizovat, proto nabízíme službu půjčovny vybraných měřicích přístrojů (teplota, vlhkost, CO2 a dalších parametrů). Zákazníkům nabízíme zvýhodněnou sazbu zapůjčení přístroje na víkend.

GxP služby: mapování a validace prostor pro ochranu produktů

Teplota a vlhkost mají klíčový vliv na kvalitu produktů, od léků a kosmetiky až po potraviny a krmiva. Nabízíme proto také službu validaci GxP monitorovacích systému dle GAMP5 a teplotně-vlhkostní mapování skladových prostorů, lednic a přepravních vozidel, díky čemuž můžeme zhodnotit a optimalizovat oblast, kde se produkty skladují, vyrábějí či převážejí a nabídnout tak služby šité na míru vašim požadavkům.

GxP služby: mapování a validace prostor pro ochranu produktů
Nabízíme širokou škálu školení

Nabízíme širokou škálu školení

V rámci našich školení vás rádi naučíme správně pracovat s jednotlivými produkty, proškolíme vás v principech měření teploty a vlhkosti či třeba v oblasti kalibrace a justáže měřidel.

Školení vždy připravujeme na míru dle vašich potřeb, přímo ve vašem provozu, nemusíte tedy nikam cestovat. Díky našim školením budete sami schopni zhodnotit, zda je váš přístroj pro danou aplikaci vhodný, zajistit optimální řízení procesu a dodat měřidlu údržbu, kterou potřebuje, aby fungovalo maximálně správně.

NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘIDLA NA TRHU

NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘIDLA
NA TRHU

Specializujeme se na špičkové měřicí přístroje do těch nejnáročnějších aplikací. Do našeho portfolia proto vybíráme ty nejpřesnější a nejspolehlivější přístroje ze světového trhu.

VYŘEŠÍME I KOMPLIKOVANÉ A ATYPICKÉ POŽADAVKY

VYŘEŠÍME I KOMPLIKOVANÉ A ATYPICKÉ POŽADAVKY

Máme rádi výzvy a nezalekneme se ani atypických požadavků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se nabídnout řešení na míru.

ŠPIČKOVĚ VYBAVENÁ KALIBRAČNÍ LABORATOŘ

ŠPIČKOVĚ VYBAVENÁ KALIBRAČNÍ LABORATOŘ

V naší laboratoři máme velice přísné požadavky na vybavení, které pořizujeme. Díky tomu můžeme nabídnout profesionální kalibraci a justáž mnoha typů měřidel.

VÍCE NEŽ 30 LET NA TRHU

VÍCE NEŽ
30 LET
NA TRHU

Za více než 30 let na trhu jsme získali řadu zkušeností, které neustále přetavujeme do kvality námi dodávaných řešení.

RYCHLÝ A ODBORNÝ AUTORIZOVANÝ SERVIS

RYCHLÝ A ODBORNÝ AUTORIZOVANÝ
SERVIS

Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis pro naše produkty. Díky našemu servisnímu středisku v Brně zajistíme rychlou opravu bez zdlouhavého odesílání přístrojů do zahraničí.

Kontaktní formulář

S čím vám můžeme pomoct?

Využijte kontaktní formulář pro jakýkoliv dotaz či připomínku

Ozveme se nejpozději následující pracovní den

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro ochranu os. údajů.

Tomáš Sochor

Servisní a kalibrační technik

Rádi se s vámi domluvíme na nezávazném setkání u vás v provozu. Nejlépe tak pochopíme vaše potřeby v oblasti měření a automatizace.

contact icon

Rádi se s vámi sejdeme i online na platformě MS Teams

Tomáš Sochor