Záruka přesného měření
magnify icon
magnify icon
mail icon datel@datel.cz Ozveme se do 24 h
phone icon +420 775 225 941 Po - Pá 9.00 - 17.00
Kontakt

login icon Přihlásit se

Získejte přístup k individuálním cenám a možnosti přímého nákupu.

Požádat o založení účtu

Přihlásit se

Zapomenuté heslo

Nemáte zatím svůj účet

Požádat o založení účtu

Naši dodavatelé
  • Naši dodavatelé

Naši dodavatelé

Spolupracujeme s nejprestižnějšími světovými značkami v oboru

Rotronic, MadgeTech, UniTemp či Teracom. V České a Slovenské republice výhradně zastupujeme značky, které patří mezi špičky v oboru průmyslové měřicí a automatizační techniky, díky čemuž vám můžeme nabídnout širokou škálu řešení pro vaše projekty, i pro ty atypické.

Rotronic

Rotronic

Se značkou Rotronic, lídrem trhu průmyslových měřidel, spolupracujeme téměř 20 let

Důkazem pověstné švýcarské kvality je i značka Rotronic AG, která se specializuje na špičková řešení v oblasti průmyslového měření relativní vlhkosti, teploty, CO2, vodní aktivity, diferenčního tlaku a nízkého rosného bodu.

Portfolio firmy, která je na trhu již od roku 1965, se dělí na dvě stěžejní části, průmyslová měřidla a environmentální monitorovací systém RMS. Výhradním distributorem celého portfolia firmy v ČR a SR je právě naše společnost, která zajišťuje nejen poradenství a prodej, ale také kalibraci a servis přístrojů. S Rotronic AG spolupracujeme již od roku 2005 a několikrát ročně jezdíme do sídla společnosti do Curychu, díky čemuž detailně známe i ty nejnovější produkty, které vám tak můžeme erudovaně nabídnout.

MadgeTech

Data loggery od firmy MadgeTech pro nejrůznější průmyslová odvětví

Americká společnost MadgeTech, Inc. se za téměř 30 let na trhu vypracovala do role jednoho z celosvětových lídrů v oblasti průmyslových data loggerů všeho druhu. Přístroje sbírají informace od teploty, relativní vlhkosti, přes tlak, proudové smyčky, až po speciální parametry jako je gravitační přetížení nebo vodní hladina.

Se společností, která sídlí v New Hampshire, spolupracujeme již 10 let a jsme jejich výhradní distributor pro Česko a Slovensko. K data loggerům MadgeTech tak samozřejmě poskytujeme nejen technické poradenství a prodej, ale také kalibraci či servis.

MadgeTech
UniTemp

UniTemp

Pro systémy tepelných procesů je tu UniTemp

Německá společnost UniTemp GmbH se zabývá vývojem a výrobou různých druhů zařízení pro tepelné procesy. Jejím klíčovým produktem jsou laboratorní vakuové pece s rychloohřevem, dále vakuové pájecí pece pro bezdutinkové pájení bez použití tavidel a různé přesně regulovatelné tepelné desky. Vše je doplněno zakázkovým SW a řídícími systémy SIMATIC.

Celosvětový úspěch firmy spočívá ve více než 20letých zkušenostech v oblasti vývoje a zakázkové výroby zařízení pro vývoj a výzkum. Mezi klíčové zákazníky patří výzkumná centra pro vývoj elektronických přístrojů, univerzity a podobně. Se společností UniTemp spolupracujeme již řadu let, a kromě technického poradenství nabízíme dlouhodobou poprodejní podporu tak, abyste s jejich produkty byli maximálně spokojeni.

Teracom

Automatizace a monitorování průmyslových provozů od společnosti Teracom

Bulharská společnost Teracom perfektně doplňuje naše portfolio produktů tak, abychom pokryli i ty nejspecifičtější požadavky. Společnost se specializuje na automatizaci a monitorování průmyslových provozů, nabízí produkty jako jsou například moduly se vstupy na mnoho typů čidel a konfigurovatelnými relé, dokonce i v provedení se SIM kartou pro vzdálené monitorování a SMS alarming.

Společnost Teracom je v našem portfoliu novinkou a my věříme, že s jejich produkty budete nad míru spokojeni.

Teracom
NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘIDLA NA TRHU

NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘIDLA
NA TRHU

Specializujeme se na špičkové měřicí přístroje do těch nejnáročnějších aplikací. Do našeho portfolia proto vybíráme ty nejpřesnější a nejspolehlivější přístroje ze světového trhu.

VYŘEŠÍME I KOMPLIKOVANÉ A ATYPICKÉ POŽADAVKY

VYŘEŠÍME I KOMPLIKOVANÉ A ATYPICKÉ POŽADAVKY

Máme rádi výzvy a nezalekneme se ani atypických požadavků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se nabídnout řešení na míru.

ŠPIČKOVĚ VYBAVENÁ KALIBRAČNÍ LABORATOŘ

ŠPIČKOVĚ VYBAVENÁ KALIBRAČNÍ LABORATOŘ

V naší laboratoři máme velice přísné požadavky na vybavení, které pořizujeme. Díky tomu můžeme nabídnout profesionální kalibraci a justáž mnoha typů měřidel.

VÍCE NEŽ 30 LET NA TRHU

VÍCE NEŽ
30 LET
NA TRHU

Za více než 30 let na trhu jsme získali řadu zkušeností, které neustále přetavujeme do kvality námi dodávaných řešení.

RYCHLÝ A ODBORNÝ AUTORIZOVANÝ SERVIS

RYCHLÝ A ODBORNÝ AUTORIZOVANÝ
SERVIS

Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis pro naše produkty. Díky našemu servisnímu středisku v Brně zajistíme rychlou opravu bez zdlouhavého odesílání přístrojů do zahraničí.

Kontaktní formulář

S čím vám můžeme pomoct?

Využijte kontaktní formulář pro jakýkoliv dotaz či připomínku

Ozveme se nejpozději následující pracovní den

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro ochranu os. údajů.

Ing. Tomáš Pokorný

Manažer obchodu, jednatel

Rádi se s vámi domluvíme na nezávazném setkání u vás v provozu. Nejlépe tak pochopíme vaše potřeby v oblasti měření a automatizace.

contact icon

Rádi se s vámi sejdeme i online na platformě MS Teams

Ing. Tomáš Pokorný