Záruka přesného měření
magnify icon
magnify icon
mail icon datel@datel.cz Ozveme se do 24 h
phone icon +420 775 225 941 Po - Pá 9.00 - 17.00
Kontakt

login icon Přihlásit se

Získejte přístup k individuálním cenám a možnosti přímého nákupu.

Požádat o založení účtu

Přihlásit se

Zapomenuté heslo

Nemáte zatím svůj účet

Požádat o založení účtu

RMS - Software
  • Monitorovací a automatizační systémy
  • Rotronic Monitoring System (RMS) - GxP monitorování
  • RMS - Software

RMS - Software

Prostředí, které bezpečně hlídá a řídí celý systém

RMS software představuje robustní, funkční a moderní prostředí, ve kterém máte celý systém jako na dlani. Podívejte se na jeho přednosti a také typy softwaru, který si můžete vybrat tak, aby přesně vyhovoval vašim potřebám. S výběrem vám rádi pomůžeme. RMS patří mezi nejpokročilejší monitorovací systémy, které umožňují firmám kvalitně, bezpečně a jednoduše monitorovat své procesy a provozy. Využití najde v malých, ale i velkých, regulovaných provozech. Jeho design totiž vychází přímo z doporučení příručky GAMP 5 a splňuje veškeré normy CFR 21 Part 11, EU Annex 11 (EUDRALEX) nebo třeba DIS-15 verze 4.

Hlavní přednosti RMS software

RMS software byl vyvinut s velkým důrazem na splnění všech farmaceutických norem, se zaměřením na analýzu rizik a SOP. Díky tomu naprosto spolehlivě monitoruje všechny provozy a procesy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na rozdíl od klasických data loggerů umožňuje automatický sběr dat, pokročilý audit trail a generování reportů. Velkou výhodou jsou také pokročilé možnosti zasílání alarmů (e-mail, SMS, vizuální indikace, poplašná siréna, sepnutí relé a další). A navíc do systému můžete integrovat téměř libovolné zařízení třetích stran přes analogové signály a Modbus.

Vyberte si typ softwaru, který bude vyhovovat právě vám

Cloudové řešení

Neřešte komplikovanou IT infrastrukturu, nechte to na profesionálech ze Švýcarska. Mějte RMS pod dohledem, ať už jste kdekoliv. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu (třeba i na mobilním telefonu) a přihlašovací údaje.

Exkluzivní cloud

Chcete využívat veškeré výhody cloudového řešení a současně máte vysoké nároky na konfiguraci a zabezpečení serveru? Pak sáhněte po špičkovém řešení s vlastním cloudovým virtuálním serverem, který si můžete nakonfigurovat dle libosti.

Lokální software

Preferujete vše mít pod vlastní střechou? Pak pro vás bude ideální pořídit si lokální software. V rámci instalace systému provedeme ve spolupráci s vaším IT oddělením odbornou instalaci Microsoft SQL databáze a softwaru do vaší firemní infrastruktury.

Prohlédněte si, co vše RMS software dokáže

Přehled funkcí softwaru

Grafické zobrazení

Grafické zobrazení

Aktuálně měřené hodnoty, graf za zvolené období, stav měřicích bodů a další stěžejní informace, to vše můžete zjistit pomoci přehledného grafického znázornění stavu celého systému. Měřicí body lze rozdělit do libovolného množství skupin a podskupin, např. podle provozu nebo podle toho, kdo k nim bude mít přístup.

Tabulkové zobrazení

Během několika sekund zjistěte podrobné informace o jakémkoliv komponentu v systému. Ať už chcete zjistit výrobní číslo čidla, kvalitu bezdrátové komunikace nebo třeba normu, podle které je čidlo regulováno, tabulkové zobrazení vám napoví.

Tabulkové zobrazení
Půdorys

Půdorys

Do systému můžete nahrát grafický půdorys vašeho provozu a přímo na něj umístit měřicí body. Již nikdy nebudete muset přemýšlet, kde se nachází které čidlo. V režimu půdorysu bleskově zhodnotíte, zda je vše v pořádku, případně zjistíte, kde přesně je potenciální problém.

Uživatelské přehledy

Každý uživatel systému může chtít sledovat jiná čidla, jiné provozy a tak dále. Díky funkci uživatelských přehledů si každý uživatel může vytvořit až 10 vlastních zobrazení, včetně libovolných měřených hodnot, grafů a seznamu událostí (např. alarmů).

Uživatelské přehledy
Audit trail

Audit trail

Jedním z hlavních požadavků na počítačem řízené systémy v podmínkách GxP je tzv. integrita dat. Není přípustné, aby šlo s daty jakkoliv manipulovat. Audit trail nenávratně ukládá veškeré aktivity v systému, od přihlášení uživatele přes změnu konfigurace data loggeru až po spuštění alarmu.

Alarmy

Alarmy mohou přijít e-mailem, SMS zprávou, pouze se uložit do systému nebo se třeba může rozeznít hlasitá siréna na celou firmu.  Jak důrazný alarm bude, je jen na vás. Samozřejmostí je možnost nastavení zpoždění a hystereze alarmů.

Alarmy
Tvorba pokročilých reportů

Tvorba pokročilých reportů

Z naměřených dat jednoduše vytvoříte libovolné reporty v PDF, CSV nebo JSON. Stačí si vytvořit šablonu reportu s vaším logem a vybrat informace, které na reportu chcete zobrazit. Dokonce si můžete nechat v pravidelných intervalech zasílat automatické reporty na e-mail.

Kalibrace a justáž čidel

Aby vaše čidla byla neustále v kondici, RMS nabízí integrovanou funkci kalibrace a justáže. Přímo v systému lze uložit kalibrační body a provést justáž měřidla, která se uloží do audit trailu.

Kalibrace a justáž čidel
NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘIDLA NA TRHU

NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘIDLA
NA TRHU

Specializujeme se na špičkové měřicí přístroje do těch nejnáročnějších aplikací. Do našeho portfolia proto vybíráme ty nejpřesnější a nejspolehlivější přístroje ze světového trhu.

VYŘEŠÍME I KOMPLIKOVANÉ A ATYPICKÉ POŽADAVKY

VYŘEŠÍME I KOMPLIKOVANÉ A ATYPICKÉ POŽADAVKY

Máme rádi výzvy a nezalekneme se ani atypických požadavků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se nabídnout řešení na míru.

ŠPIČKOVĚ VYBAVENÁ KALIBRAČNÍ LABORATOŘ

ŠPIČKOVĚ VYBAVENÁ KALIBRAČNÍ LABORATOŘ

V naší laboratoři máme velice přísné požadavky na vybavení, které pořizujeme. Díky tomu můžeme nabídnout profesionální kalibraci a justáž mnoha typů měřidel.

VÍCE NEŽ 30 LET NA TRHU

VÍCE NEŽ
30 LET
NA TRHU

Za více než 30 let na trhu jsme získali řadu zkušeností, které neustále přetavujeme do kvality námi dodávaných řešení.

RYCHLÝ A ODBORNÝ AUTORIZOVANÝ SERVIS

RYCHLÝ A ODBORNÝ AUTORIZOVANÝ
SERVIS

Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis pro naše produkty. Díky našemu servisnímu středisku v Brně zajistíme rychlou opravu bez zdlouhavého odesílání přístrojů do zahraničí.

Kontaktní formulář

S čím vám můžeme pomoct?

Využijte kontaktní formulář pro jakýkoliv dotaz či připomínku

Ozveme se nejpozději následující pracovní den

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro ochranu os. údajů.

Ing. Tomáš Pokorný

Manažer obchodu, jednatel

Rádi se s vámi domluvíme na nezávazném setkání u vás v provozu. Nejlépe tak pochopíme vaše potřeby v oblasti měření a automatizace.

contact icon

Rádi se s vámi sejdeme i online na platformě MS Teams

Ing. Tomáš Pokorný