Záruka přesného měření
magnify icon
magnify icon
mail icon datel@datel.cz Ozveme se do 24 h
phone icon +420 775 225 941 Po - Pá 9.00 - 17.00
Kontakt

login icon Přihlásit se

Získejte přístup k individuálním cenám a možnosti přímého nákupu.

Požádat o založení účtu

Přihlásit se

Zapomenuté heslo

Nemáte zatím svůj účet

Požádat o založení účtu

Rotronic Monitoring System (RMS) - GxP monitorování
  • Monitorovací a automatizační systémy
  • Rotronic Monitoring System (RMS) - GxP monitorování

Rotronic Monitoring System (RMS) - GxP monitorování

Vsaďte na bezpečný a spolehlivý GxP systém, který si poradí s tisíci čidel najednou

RMS (Rotronic Monitoring System) je monitorovací systém, který umožňuje firmám kvalitně, bezpečně a jednoduše monitorovat své procesy a provozy. Systém je vhodný jak do malých provozů, tak do těch velkých – bez problému dokáže operovat s několika tisíci čidel najednou. RMS je moderní modulární systém hardwarových prvků a webového softwaru, do kterého se dostanete z počítače, tabletu či smartphonu. Data loggery zaznamenávají měření ze snímačů a přenáší je do zabezpečené databáze (lokálně nebo na cloud). RMS si můžete nakonfigurovat dle svých představ, případně nám stačí zaslat dokument URS a nechat projekt na nás.

Proč zvolit právě RMS?

Proč zvolit právě RMS?

Nejen, že je systém konfigurovatelný pro nejrůznější provozy, ale také do něj snadno integrujete přístroje od různých výrobců a neomezený počet měřících bodů a uživatelů s různými oprávněními. Zahrnout tak můžete velké množství parametrů (teplota, vlhkost, diferenční tlak, CO2, prachové částice, světelnost, převod proudových smyček na libovolnou konfigurovatelnou veličinu…). Data loggery sbírají naměřená data z čidel, posílají je na server a vše zároveň zálohují v nezávislé paměti. Výhodou je také automatický sběr dat, audit trail, generování reportů a pokročilé možnosti zasílání alarmů pomocí e-mailu, SMS, sirény, sepnutí relé a podobně.  RMS myslí na budoucnost a již od samého základů vychází z principů Průmyslu 4.0 a Internetu věcí (IoT).

Pro koho je RMS určen?

RMS je vhodný prakticky pro jakýkoliv provoz, od těch nejjednodušších jako jsou muzea, sklady nebo datová centra až po regulovaná odvětví, jako je farmaceutický průmysl, potravinářství nebo zdravotnictví. Jeho design totiž vychází přímo z doporučení příručky GAMP 5 a splňuje veškeré relevantní normy jako např. FDA CFR 21 Part 11, EU Annex 11 (EUDRALEX) nebo DIS-15 verze 4. Díky modularitě a flexibilitě lze připravit řešení, které bude přesně vyhovovat vašim požadavkům, aniž by obsahovalo zbytečné funkce. Tím se dosáhne optimálního výkonu a ceny.

Pro koho je RMS určen?
Jaké služby pro vás zajistíme?

Jaké služby pro vás zajistíme?

Systém pro vás rádi navrhneme na míru. Zajistíme zpracování teplotně-vlhkostní mapy, na jejímž základě navrhneme systematické rozmístění RMS čidel a data loggerů po vašem provozu. K RMS dodáme kompletní validační dokumentaci dle V-modelu z GAMP 5 (IQ, OQ, PQ) a provedeme samotnou validaci přímo v provozu. Po zprovoznění RMS nabízíme také záruční i pozáruční servis, pravidelnou kalibraci a justáž měřidel a další nezbytnou údržbu. Díky našemu mobilnímu kalibrátoru Rotronic HygroGen 2 můžeme kalibrovat přímo v provozu, bez zbytečné odstávky.

NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘIDLA NA TRHU

NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘIDLA
NA TRHU

Specializujeme se na špičkové měřicí přístroje do těch nejnáročnějších aplikací. Do našeho portfolia proto vybíráme ty nejpřesnější a nejspolehlivější přístroje ze světového trhu.

VYŘEŠÍME I KOMPLIKOVANÉ A ATYPICKÉ POŽADAVKY

VYŘEŠÍME I KOMPLIKOVANÉ A ATYPICKÉ POŽADAVKY

Máme rádi výzvy a nezalekneme se ani atypických požadavků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se nabídnout řešení na míru.

ŠPIČKOVĚ VYBAVENÁ KALIBRAČNÍ LABORATOŘ

ŠPIČKOVĚ VYBAVENÁ KALIBRAČNÍ LABORATOŘ

V naší laboratoři máme velice přísné požadavky na vybavení, které pořizujeme. Díky tomu můžeme nabídnout profesionální kalibraci a justáž mnoha typů měřidel.

VÍCE NEŽ 30 LET NA TRHU

VÍCE NEŽ
30 LET
NA TRHU

Za více než 30 let na trhu jsme získali řadu zkušeností, které neustále přetavujeme do kvality námi dodávaných řešení.

RYCHLÝ A ODBORNÝ AUTORIZOVANÝ SERVIS

RYCHLÝ A ODBORNÝ AUTORIZOVANÝ
SERVIS

Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis pro naše produkty. Díky našemu servisnímu středisku v Brně zajistíme rychlou opravu bez zdlouhavého odesílání přístrojů do zahraničí.

Kontaktní formulář

S čím vám můžeme pomoct?

Využijte kontaktní formulář pro jakýkoliv dotaz či připomínku

Ozveme se nejpozději následující pracovní den

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro ochranu os. údajů.

Ing. Tomáš Pokorný

Manažer obchodu, jednatel

Rádi se s vámi domluvíme na nezávazném setkání u vás v provozu. Nejlépe tak pochopíme vaše potřeby v oblasti měření a automatizace.

contact icon

Rádi se s vámi sejdeme i online na platformě MS Teams

Ing. Tomáš Pokorný