Záruka přesného měření
magnify icon
magnify icon
mail icon datel@datel.cz Ozveme se do 24 h
phone icon +420 775 225 941 Po - Pá 9.00 - 17.00
Kontakt

login icon Přihlásit se

Získejte přístup k individuálním cenám a možnosti přímého nákupu.

Požádat o založení účtu

Přihlásit se

Zapomenuté heslo

Nemáte zatím svůj účet

Požádat o založení účtu

Pokročilé analýzy a reporty ihned k dispozici? Nová řada data loggerů LynxPro je tady

date icon 10.04.2024 MadgeTech

Pokročilé analýzy a reporty ihned k dispozici? Nová řada data loggerů LynxPro je tady

Široký rozsah měření, paměť na více než 100 000 naměřených hodnot a spolehlivá, uživatelsky přívětivá mobilní aplikace. To vše nabízí nová řada data loggerů MadgeTech LynxPro pro pokročilé zaznamenávání měření teploty a vlhkosti.  

Americká značka MadgeTech uvedla na trh novinku, špičkové data loggery pro co nejjednodušší a nejrychlejší monitorování teploty a vlhkosti. Nová řada vysoce výkonných Bluetooth data loggerů MadgeTech LynxPro zjednoduší a zefektivní práci v řadě provozů, od laboratoří až po sklady. Pojďme si inovativní řadu představit blíže.

Jaké jsou hlavní výhody nové řady?

  • Uživatelsky přívětivá mobilní aplikace (iOS, Android)
  • Paměť na více než 100 000 hodnot
  • Rozsah měření -100 až +200 °C a 0 až 95 %RH
  • Pokročilé statistiky, analýzy, výpočty a reporty
  • Jednoduché odeslání reportu z mobilu např. na e-mail
  • Konfigurovatelné notifikace a alarmy
  • Propojení přes Bluetooth

Snadný export dat a pokročilé analýzy

LynxPro je řada Bluetooth bezdrátových data loggerů pro záznam teploty a vlhkosti s displejem a mobilní aplikací, díky které máte okamžitý přístup k datům, statistikám a grafům, PDF/CSV reporty lze snadno exportovat přes mobilní aplikaci, například na e-mail.

Kromě pokročilých statistik a analýz systém nabízí také automatický výpočet střední kinetické teploty (MKT - Mean Kinetic Temperature) a dalších parametrů klíčových při skladování. Knoflíková baterie vydrží průměrně 6 měsíců a lze ji snadno vyměnit.

LynxPro
LynxPro-RH
LynxPro-RTD

Rozsah měření -100 až +200 °C s externí sondou

Data loggery řady LynxPro se pyšní pamětí na více než 100 000 naměřených hodnot. Přichází ve třech variantách, jako teplotní data logger LynxPro, teplotní a vlhkostní data logger LynxPro RH nebo teplotní data logger LynxProRTD s externím snímačem. První dvě varianty nabízí rozsah 20°C až 60°C a 0 až 95% RH a jsou tak vhodné například pro sklady či laboratoře.

Model s externí sondou pak umožňuje rozsah měření -100 až +200 °C a 0 až 95 %RH a najde tak využití například v lednicích a mrazicích boxech, ve kterých je potřeba skladovat vakcíny a léčiva při velmi nízkých teplotách. Můžeme vám k němu navíc dodat nádobu s glykolem, pro simulaci teploty vakcín v lednicích.

Poznejte výhody řady LynxPro naživo

Zaujala vás nová řada LynxPro a rádi byste se se špičkovou technologií seznámili naživo? Využijte nabídky naší demo prezentace, kde vám všechny varianty LynxPro rádi představíme, tak abyste pro svůj provoz zvolili tu nejvhodnější. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

“Značka MadgeTech jakožto lídr trhu s data loggery přichází s extrémně přesnou a uživatelsky přívětivou řadou LynxPro, se kterou na pár kliknutí stahujete reporty a pokročilé analýzy. Špičková technologie posouvá sledování teploty a vlhkosti zase o velký kus dále.”

Ing. Jiří Pokorný, CSc.
Technický specialista, jednatel

tip icon Víte, že ....

Americká společnost MadgeTech je průkopníkem na trhu data loggerů již od roku 1996. Úzce se specializuje na vývoj bezdrátových technologií, cloudových služeb a monitorování v reálném čase, aby data loggery byly co nejjednodušší a zároveň zákazníkům nabídly přesná data v přehledných reportech, statistikách a analýzách. Nová řada LynxPro je toho živým důkazem.

Jsme odborníci na průmyslovou měřicí a automatizační techniku.

01 | Speciální obsahy | Blog banner
  • Nejpřesnější měřidla na trhu
  • Technické poradenství
  • Profesionální kalibrace a justáž

Zobrazit nabídku produktů

Kontaktní formulář

S čím vám můžeme pomoct?

Využijte kontaktní formulář pro jakýkoliv dotaz či připomínku

Ozveme se nejpozději následující pracovní den

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro ochranu os. údajů.

Ing. Jiří Pokorný, CSc.

Technický specialista, jednatel

Rádi se s vámi domluvíme na nezávazném setkání u vás v provozu. Nejlépe tak pochopíme vaše potřeby v oblasti měření a automatizace.

contact icon

Rádi se s vámi sejdeme i online na platformě MS Teams

Ing. Jiří Pokorný, CSc.