Dataloggery vlhkosti | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik Dataloggery vlhkosti | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik

Dataloggery vlhkosti

Potřebujete monitorovat vlhkost? Tak to jste tu správně! Data Elektronik působí v České republice a na Slovensku jako oficiální distributor amerického výrobce dataloggerů, firmy MadgeTech. Máme sídlo v Brně a našimi zákazníky jsou firmy ze všech koutů Česka a Slovenska.

Náš tým profesionálů se o Vaše potřeby měření a záznamu postará na 100 %. Každá spolupráce pro nás začíná detailním pochopením klientových procesů, cílů a potřeb. Na základě tohoto poznání jsme pak schopni doporučit řešení šité na míru. Věříme, že pouze s tímto přístupem můžeme každému zaručit spokojenost s měřením jeho procesů.

Samozřejmě se postaráme i o dopravu a následný servis dataloggerů.

Data Elektronik se specializuje na poskytování kompletního řešení. Zákazník něco potřebuje měřit, my mu vymyslíme a poskytneme řešení. Naší prioritou je také dlouhodobá spolupráce po zakoupení přístrojů. Obchod pro nás nekončí prodejem. Naopak, pro nás prodejem obchod začíná!

Přesně tohle potřebuji!

To nejlepší z našeho portfolia

Firma MadgeTech je známá šíří svého portfolia. V tomto přehledu najdete pouze vybrané produkty. Mějte prosím na paměti, že cokoliv potřebujete monitorovat, máme pro Vás řešení. Jednoduše nás kontaktujte a popište nám Vaši formu a co potřebujete měřit.

RHTemp1000IS – Jiskrově bezpečný

MDT_RHTemp1000IS_1 Skvělý datalogger vlhkosti a teploty. Je certifikován do náročného prostředí, což jej dělá ideálním pro využití zejména při sterilizaci etylenoxidem, ale také v různých studiích a obecně v jakémkoliv náročném prostředí.

Je robustní, precizní a měří až do 80 °C.

To se mi líbí

RHTemp101A – Maličký, ale mocný

MDT_RHTemp101A_2 Tento datalogger vypadá neškodně. Je jen 5 cm dlouhý a váží pouhých 24 gramů. Ale nenechte se napálit. Jde o precizní zařízení průmyslové kvality s pamětí na milion měřených hodnot, baterie vydrží zhruba 10 let a měří s přesností ±0,5 °C, resp. ±3 %RH. Lze jej umístit v podstatě kamkoliv.

Chcete dlouhodobě monitorovat vlhkost a teplotu ve skladu, obtížně přístupných místech nebo vlastně kdekoliv? Toto je Váš datalogger!

To se mi líbí

Therm·A·Lert-RH – Flexibilní datalogger

MadgeTech Therm-A-lert Tento datalogger je velmi flexibilní. Vybrat si můžete buď verzi s interním či externím snímačem, což umožní využití přístroje ve velkém množství aplikací.

Jednoduše se umístí na zeď a komunikuje na bázi Wi-Fi, takže se nemusíte starat o kabely!

Jedno z nejčastějších využití je umístění dataloggeru na zeď a měření prostorové vlhkosti, nebo využití externího snímače, který lze “prostrčit” kamkoliv.

To se mi líbí

RFRHTemp2000A – Chci vidět data hned! Kabely? Nesnáším kabely…

MDT_RFRHTemp2000A_1 Máte už plné zuby kabelů? Podívejte se na tento vlhkostní datalogger. Lze jej umístit na stůl nebo na zeď, má příhodný displej a hlavně — je bezdrátový! Potřebujete pouze počítač s Wi-Fi a bezplatný analytický software MadgeTech. Data je možné číst na dálku a samozřejmostí je možnost jejich stažení pro následnou analýzu.

Představujeme moderní způsob monitorování vlhkosti a teploty. MadgeTech RFRHTemp2000A.

To se mi líbí

TransiTempII-RH – Perfektní řešení pro logistiku

MDT_TransiTempII-RH_1 Jednoduše spustíte měření a datalogger umístíte, kam potřebujete! Nejčastěji je tento datalogger využíván při monitorování přepravy produktů všeho druhu (potraviny, obrazy a tak dále).

Mějte jistotu, že jsou Vaše produkty v bezpečí. Monitorujte podmínky, kterým jsou produkty při přepravě vystaveny.

To se mi líbí

RHTemp2000 – Ultimátní řešení pro měření a záznam dat

MadgeTech PRHTemp2000 Příhodný displej a simultánní měření vlhkosti a teploty.

Potřebujete-li současně měřit a zaznamenávat data, tohle je datalogger přesně pro Vás.

To se mi líbí

To není všechno!

Máme v nabídce spoustu dalších vlhkostních dataloggerů pro různé účely. Myslíme si, že by bylo nudné a zdlouhavé je tu všechny popisovat. Proč nás raději nekontaktujete a neřeknete nám, co potřebujete? Společně určitě najdeme řešení šité Vaší firmě na míru. Rychle, jednoduše a profesionálně.

Chci udělat nezávaznou cenovou nabídku!

Firma MadgeTech a naše partnerství

MadgeTech, Inc. je americký výrobce dataloggerů a na trhu je již více než 20 let. Tato firma nastavila zcela nové standardy v oblasti záznamu dat a zákaznického servisu. Během své existence se firma vypracovala z podnikání “v garáži” na světového leadera oboru, který prodává své produkty ve více než 100 zemích na světě.

 

                       

Data Elektronik zastupuje MadgeTech v několika evropských zemích. Našim cílem je udělat produkty MadgeTech maximálně dostupné, jako byste byli v USA. Vždy nahlížíme na zákazníky jako na naše pány a uděláme vše pro to, abychom jim ulehčili život. Toho dosáhneme naším profesionálním přístupem a orientací na ultimátní řešení.

Nezávazný poptávkový formulář

Co potřebujete měřit? Popište nám, pro jaké účely hledáte měřidlo, a my Vám poradíme, případně Vám na žádost vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.Nezapomeňte prosím vyplnit všechna povinná pole.


Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

DATA Elektronik s.r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top