Dataloggery tlaku | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik Dataloggery tlaku | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik

Dataloggery tlaku

Potřebujete monitorovat tlak? Tak to jste tu správně! Data Elektronik působí v České republice a na Slovensku jako oficiální distributor amerického výrobce dataloggerů, firmy MadgeTech. Máme sídlo v Brně a našimi zákazníky jsou firmy ze všech koutů Česka a Slovenska.

Náš tým profesionálů se o Vaše potřeby měření a záznamu postará na 100 %. Každá spolupráce pro nás začíná detailním pochopením klientových procesů, cílů a potřeb. Na základě tohoto poznání jsme pak schopni doporučit řešení šité na míru. Věříme, že pouze s tímto přístupem můžeme každému zaručit spokojenost s měřením jeho procesů.

Samozřejmě se postaráme i o dopravu a následný servis dataloggerů.

Data Elektronik se specializuje na poskytování kompletního řešení. Zákazník něco potřebuje měřit, my mu vymyslíme a poskytneme řešení. Naší prioritou je také dlouhodobá spolupráce po zakoupení přístrojů. Obchod pro nás nekončí prodejem. Naopak, pro nás prodejem obchod začíná!

Přesně tohle potřebuji!

To nejlepší z našeho portfolia

Firma MadgeTech je známá šíří svého portfolia. V tomto přehledu najdete pouze vybrané produkty. Mějte prosím na paměti, že cokoliv potřebujete monitorovat, máme pro Vás řešení. Jednoduše nás kontaktujte a popište nám Vaši formu a co potřebujete měřit.

PR140 – Robustní

MDT_PR140_1 Skvělý tlakový datalogger. Je navržen zejména pro využití v autoklávech a podobných aplikacích.

Datalogger oplývá úžasnou přesností ±0,03 Bar (±0,435 PSI), a to v rozsahu 20-140 °C!

Nenajdete lepší řešení pro monitorování tlaku v autoklávech.

To se mi líbí

PRHTemp101A – Maličký, ale mocný

Tento datalogger vypadá neškodně. Je jen 5 cm dlouhý a váží pouhých 24 gramů. Ale nenechte se napálit. Jde o precizní zařízení průmyslové kvality s pamětí na milion měřených hodnot, baterie vydrží zhruba 10 let a měří s přesností ±0,5 °C±3 %RH,  resp. ±10 mbar. Lze jej umístit v podstatě kamkoliv.

Chcete dlouhodobě monitorovat tlak, vlhkost a teplotu ve skladu, obtížně přístupných místech nebo vlastně kdekoliv? Toto je Váš datalogger!

To se mi líbí

PR2000 – Průmyslové řešení

MadgeTech PR2000 Datalogger průmyslové kvality s příhodným LCD displejem. Ideální pro zákazníky, kteří potřebují měřit data v reálném čase a zároveň ukládat data.

Nedělejte kompromisy. Spokojte se pouze s tím nejlepším!

To se mi líbí

RFPRHTemp2000A – Chci vidět data hned! Kabely? Nesnáším kabely…

MDT_RFPRHTemp2000A_1 Máte už plné zuby kabelů? Podívejte se na tento tlakový datalogger. Lze jej umístit na stůl nebo na zeď, má příhodný displej a hlavně — je bezdrátový! Potřebujete pouze počítač s Wi-Fi a bezplatný analytický software MadgeTech. Data je možné číst na dálku a samozřejmostí je možnost jejich stažení pro následnou analýzu.

Představujeme moderní způsob monitorování tlaku, vlhkosti a teploty. MadgeTech RFPRHTemp2000A.

To se mi líbí

PRTC210 – Monitorování tlaku s termočlánkem jako bonus

MadgeTech PRTC210 Je spousta míst, kde je potřeba měřit jak tlak, tak i teplotu. Někdy jde o teploty velmi vysoké a k měření takových teplot se nejčastěji využívá termočlánků.

Pokud je tohle Váš případ, tak výborně! Tento datalogger je přesně pro Vás, má totiž interní tlakový snímač a je kompatibilní se všemi běžnými typy termočlánků. Prostě nemá chybu.

To se mi líbí

PRTemp1000D – Extrémní podmínky? Diferenční tlak? Tohle je produkt pro Vás…

MDT_PRTemp1000D_1 Když se uvažuje o měření na některých místech, občas nás může napadnout: “Existuje vůbec přístroj, který dokáže vydržet takové podmínky?” Odpověď je ANO.

Robustní design z nerezové oceli umožňuje tento odolný datalogger umístit do opravdu náročného prostředí. Je ideální pro využití v klimatizačních systémech, ve vodě (ledové i vřelé), v kapalinách všeho druhu, nebo třeba pod vysokým tlakem.

To se mi líbí

To není všechno!

Máme v nabídce spoustu dalších tlakových dataloggerů pro různé účely. Myslíme si, že by bylo nudné a zdlouhavé je tu všechny popisovat. Proč nás raději nekontaktujete a neřeknete nám, co potřebujete? Společně určitě najdeme řešení šité Vaší firmě na míru. Rychle, jednoduše a profesionálně.

Chci udělat nezávaznou cenovou nabídku!

Firma MadgeTech a naše partnerství

MadgeTech, Inc. je americký výrobce dataloggerů a na trhu je již více než 20 let. Tato firma nastavila zcela nové standardy v oblasti záznamu dat a zákaznického servisu. Během své existence se firma vypracovala z podnikání “v garáži” na světového leadera oboru, který prodává své produkty ve více než 100 zemích na světě.

 

                       

Data Elektronik zastupuje MadgeTech v několika evropských zemích. Našim cílem je udělat produkty MadgeTech maximálně dostupné, jako byste byli v USA. Vždy nahlížíme na zákazníky jako na naše pány a uděláme vše pro to, abychom jim ulehčili život. Toho dosáhneme naším profesionálním přístupem a orientací na ultimátní řešení.

Nezávazný poptávkový formulář

Co potřebujete měřit? Popište nám, pro jaké účely hledáte měřidlo, a my Vám poradíme, případně Vám na žádost vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.Nezapomeňte prosím vyplnit všechna povinná pole.


Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

DATA Elektronik s.r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top