Dataloggery teploty | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik Dataloggery teploty | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik

Dataloggery teploty

Potřebujete monitorovat teplotu? Tak to jste tu správně! Data Elektronik působí v České republice a na Slovensku jako oficiální distributor amerického výrobce dataloggerů, firmy MadgeTech. Máme sídlo v Brně a našimi zákazníky jsou firmy ze všech koutů Česka a Slovenska.

Náš tým profesionálů se o Vaše potřeby měření a záznamu postará na 100 %. Každá spolupráce pro nás začíná detailním pochopením klientových procesů, cílů a potřeb. Na základě tohoto poznání jsme pak schopni doporučit řešení šité na míru. Věříme, že pouze s tímto přístupem můžeme každému zaručit spokojenost s měřením jeho procesů.

Samozřejmě se postaráme i o dopravu a následný servis dataloggerů.

Data Elektronik se specializuje na poskytování kompletního řešení. Zákazník něco potřebuje měřit, my mu vymyslíme a poskytneme řešení. Naší prioritou je také dlouhodobá spolupráce po zakoupení přístrojů. Obchod pro nás nekončí prodejem. Naopak, pro nás prodejem obchod začíná!

Přesně tohle potřebuji!

To nejlepší z našeho portfolia

Firma MadgeTech je známá šíří svého portfolia. V tomto přehledu najdete pouze vybrané produkty. Mějte prosím na paměti, že cokoliv potřebujete monitorovat, máme pro Vás řešení. Jednoduše nás kontaktujte a popište nám Vaši formu a co potřebujete měřit.

HiTemp140 – Ten nejoblíbenější

Skvělý datalogger vyvinutý zejména pro validaci sterilizačních procesů. Je velmi robustní, přesný a měří až do 140 °C. Nejčastěji ho najdete v autoklávech.

Existuje mnoho typů HiTemp140. Volit lze z několika délek sondy, existuje verze se 2 sondami externími a pokud se běžně setkáváte s teplotou nad 140 °C, nic se neděje. Stačí datalogger umístit do teplotního štítu.

To se mi líbí

Temp101A – Maličký, ale mocný

MDT_Temp101A_2 Tento datalogger vypadá neškodně. Je jen 5 cm dlouhý a váží pouhých 24 gramů. Ale nenechte se napálit. Jde o precizní zařízení průmyslové kvality s pamětí na milion měřených hodnot, baterie vydrží zhruba 10 let a teplotu měří s přesností ±0,5 °C. Lze jej umístit v podstatě kamkoliv.

Chcete dlouhodobě monitorovat teplotu ve skladu, obtížně přístupných místech nebo vlastně kdekoliv? Toto je Váš datalogger!

To se mi líbí

RFOT – Řešení pro masný průmysl

MDT_RFOT_2 Perfektní datalogger pro každého v masném průmyslu. Jednoduše ho pověsíte vedle masných výrobků a sondu “zapíchnete” do masa. Pak v klidu odejdete, sednete k počítači s Wi-Fi a v reálném čase uvidíte teplotu Vašich produktů. Pracujete s masem? Pak potřebujete tento datalogger.

Přesnost dataloggeru je vskutku obdivuhodná, v rozmezí 0-100 °C to je ±0,1 °C!

To se mi líbí

RFTemp2000A – Chci vidět data hned! Kabely? Nesnáším kabely…

Máte už plné zuby kabelů? Podívejte se na tento teplotní datalogger. Lze jej umístit na stůl nebo na zeď, má příhodný displej a hlavně — je bezdrátový! Potřebujete pouze počítač s Wi-Fi a bezplatný analytický software MadgeTech. Data je možné číst na dálku a samozřejmostí je možnost jejich stažení pro následnou analýzu.

Představujeme moderní způsob monitorování teploty. MadgeTech RFTemp2000A.

To se mi líbí

CryoTemp – Teplota již nikdy nebude moc nízká

MDT_CryoTemp_1 Někdy je potřeba monitorovat extrémně nízkou teplotu. Tento datalogger je vhodný pro umístění do ledového prostředí — až do -86 °C!

S certifikací IP64 a dvouletou výdrží baterie je tak ideálním řešením pro mnoho aplikací a je využíván známými společnostmi po celém světě, např. Delta Airlines Cargo.

To se mi líbí

OctTemp – Když jedna teplota nestačí…

MadgeTech OctTemp Připojte až 8 termočlánků a nezávisle monitorujte 8 měřicích bodů! OctTemp je kompatibilní se všemi běžnými typy termočlánků (J, K, T, E, R, S, B ,N).

A pokud je 8 kanálů zbytečně moc, tak máme v záloze i 4kanálovou verzi dataloggeru.

To se mi líbí

To není všechno!

Máme v nabídce spoustu dalších teplotních dataloggerů pro různé účely. Myslíme si, že by bylo nudné a zdlouhavé je tu všechny popisovat. Proč nás raději nekontaktujete a neřeknete nám, co potřebujete? Společně určitě najdeme řešení šité Vaší firmě na míru. Rychle, jednoduše a profesionálně.

Chci udělat nezávaznou cenovou nabídku!

Firma MadgeTech a naše partnerství

MadgeTech, Inc. je americký výrobce dataloggerů a na trhu je již více než 20 let. Tato firma nastavila zcela nové standardy v oblasti záznamu dat a zákaznického servisu. Během své existence se firma vypracovala z podnikání “v garáži” na světového leadera oboru, který prodává své produkty ve více než 100 zemích na světě.

 

                       

Data Elektronik zastupuje MadgeTech v několika evropských zemích. Našim cílem je udělat produkty MadgeTech maximálně dostupné, jako byste byli v USA. Vždy nahlížíme na zákazníky jako na naše pány a uděláme vše pro to, abychom jim ulehčili život. Toho dosáhneme naším profesionálním přístupem a orientací na ultimátní řešení.

Nechte si poradit od profesionálů

Řekněte nám všechno, co potřebujeme vědět o Vaší firmě. Čím se zabýváte? Co potřebujete měřit? Kde? Jak často? S jakými problémy jste se v minulosti setkali? Sdělte nám co nejvíce informací. Jedině tak budeme schopni vymyslet pro Vás to nejlepší řešení.

Nejjednodušší způsob kontaktování:Nezapomeňte prosím vyplnit všechna povinná pole.


Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

DATA Elektronik s.r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top