Dataloggery teploty | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik Dataloggery teploty | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik

Dataloggery teploty

Potřebujete monitorovat teplotu? Tak to jste tu správně! Data Elektronik působí v České republice a na Slovensku jako oficiální distributor amerického výrobce dataloggerů, firmy MadgeTech. Máme sídlo v Brně a našimi zákazníky jsou firmy ze všech koutů Česka a Slovenska.

Náš tým profesionálů se o Vaše potřeby měření a záznamu postará na 100 %. Každá spolupráce pro nás začíná detailním pochopením klientových procesů, cílů a potřeb. Na základě tohoto poznání jsme pak schopni doporučit řešení šité na míru. Věříme, že pouze s tímto přístupem můžeme každému zaručit spokojenost s měřením jeho procesů.

Samozřejmě se postaráme i o dopravu a následný servis dataloggerů.

Data Elektronik se specializuje na poskytování kompletního řešení. Zákazník něco potřebuje měřit, my mu vymyslíme a poskytneme řešení. Naší prioritou je také dlouhodobá spolupráce po zakoupení přístrojů. Obchod pro nás nekončí prodejem. Naopak, pro nás prodejem obchod začíná!

Poptat dataloggery teploty

Naše portfolio

Portfolio dataloggerů teploty MadgeTech je nesmírně široké. Nechceme Vás zahltit informacemi, ale chceme efektivně vyřešit Váš problém v oblasti měření a záznamu teploty. Popište nám, co potřebujete, a my Vám poradíme. Společně určitě najdeme řešení šité Vaší firmě na míru. Rychle, jednoduše a profesionálně.

Poptat dataloggery teploty

Firma MadgeTech a naše partnerství

MadgeTech, Inc. je americký výrobce dataloggerů a na trhu je již více než 20 let. Tato firma nastavila zcela nové standardy v oblasti záznamu dat. Během své existence se firma vypracovala z podnikání “v garáži” na světového leadera oboru, který prodává své produkty ve více než 100 zemích na světě.

 

                       

Data Elektronik zastupuje MadgeTech v několika evropských zemích. Našim cílem je udělat produkty MadgeTech maximálně dostupné, jako byste byli v USA.

Poptat dataloggery teploty

Nezávazný poptávkový formulář

Co potřebujete měřit? Popište nám, pro jaké účely hledáte měřidlo, a my Vám poradíme, případně Vám na žádost vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.Nezapomeňte prosím vyplnit všechna povinná pole.


Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

DATA Elektronik s.r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top