Naše služby pro Vás

Víme moc dobře, že u komplexních přístrojů, jako jsou průmyslová měřidla, nekončí spolupráce jejich prodejem. O zákazníky a precizní průběh měření v jejich aplikacích se staráme dlouhé roky.

Kalibrace a údržba teplotních a vlhkostních měřidel

Jednou ze základních a nutných služeb je pravidelná kontrola a kalibrace přístrojů.

Kvalitou všech produktů, které dodáváme, jsme si více než jisti. I ta nejlepší měřidla se ale během používání mohou odchýlit a měřit s určitou chybou. Proto doporučujeme servisovat přístroje pravidelně. Pro běžné provozy je dostačující interval jednou za rok. V prostředí, které je např. kontaminováno prachem, doporučujeme přístroje kalibrovat ještě častěji.

Kalibrujeme přístroje Rotronic, MadgeTech, i od jiných výrobců. Informujte se, zda jsme schopni zkalibrovat i Vaše měřidlo.

Kalibrace pro nás není jen test, zda přístroj měří správně, a zaznačení této skutečnosti na papír. S námi se můžete spolehnout, že servisované měřidlo bude plně funkční a nastavené. Zjistíme stav přístroje, vyčistíme jej, nastavíme a provedeme standardní kalibraci. Pokud identifikujeme závažnější problém, individuálně Vám doporučíme další postup.

Kalibrátor Rotronic HygroGen 2

Kalibrace provádíme s využitím mobilního kalibrátoru Rotronic HygroGen 2, který je schopný vytvořit prostředí v rozmezí 0..60 °C a 5..95 %RH. Co se týče dlouhodobé stability, homogenity měřicí komory, přesnosti a rychlosti nastavení, jedná se o přístroj nejvyšší kvality.

hygrogen2_4_1

TIP: Provádíte-li kalibrace přístrojů velmi často, máme v nabídce samotný kalibrátor Rotronic HygroGen 2. Pro detailní informace a případné domluvení schůzky a demonstrace přístroje nás kontaktujte. Samozřejmostí je možnost školení budoucích uživatelů kalibrátoru.

Jakým způsobem lze přístroje kalibrovat?

Na výběr máte ze 2 možností:

  1. Přístroje nám zašlete do naší kalibrační laboratoře, náš servisní technik je zkontroluje, zkalibruje, vystaví kalibrační listy a přístroje Vám do několika dní přijdou zpět jako nové.
  2. Přijedeme za Vámi. Náš kalibrátor je plně mobilní, takže jsme schopni kalibrovat přístroje přímo u Vás, ať už jste v Plzni nebo v Košicích. Nemusíte tak téměř vůbec přerušit měření ve Vašem provozu.

Kalibrace přístrojů je jako pravidelná kontrola u lékaře

Pokud je pro Vás kalibrování Vašich měřidel vzdálenou vzpomínkou, je pravděpodobně na čase, aby je prohlédli odborníci. Domluvíme se, jaké řešení pro Vás bude nejvhodnější. Spolehněte se na profesionály.


To mě zajímá

Instalace měřicích systémů

Nejenom že Vám dodáme špičkovou měřicí, regulační či záznamovou techniku. Pokud si po technické stránce nejste tak jistí, nebo třeba jen nemáte čas se instalací Vašeho systému zabývat, jsme tu pro Vás.

Objednané zboží Vám přivezemeumístímezapojímezprovoznímevyzkoušíme a samozřejmě vysvětlíme budoucím uživatelům, jak vše funguje. Výsledkem vždy bude plně funkční systém a proškolený personál. A hned je o starost méně.

Při objednání stačí říct, že byste měli zájem o instalaci systému a domluvíme se individuálně.


To mě zajímá

Projektové plánování a demonstrace portfolia

Plánujete si pořídit komplexní měřicí systém? Chápeme, že naše velmi obsáhlé portfolio může být pro spoustu lidí matoucí. Naši odborníci za Vámi přijedou, detailně se podívají, jak to u Vás funguje, a navrhnou řešení. To bude efektivní, účinné, a především pro Vás nejvýhodnější.

Nechceme po Vás, abyste kupovali “zajíce v pytli”. Pokud chcete přístroje předem vidět a nechat si ukázat, jak se s našimi přístroji pracuje, není problém! Přijedeme a představíme Vám základ našeho portfolia, které máme skladem.

Využijte našich 30letých zkušeností v oboru!


To mě zajímá

 

Nezávazná poptávka

Napište nám nebo rovnou zavolejte. Jsme tu pro Vás a už se těšíme, až Vám poradíme a usnadníme vše, co souvisí s měřením a regulací. Vyberte si způsob kontaktování, který vyhovuje Vám! Pokud máte komplexní problém, tak doporučujeme využít kontaktního formuláře, kde se můžete libovolně rozepsat. Pokud máte jednoduchý dotaz, tak jej velmi rádi zodpovíme telefonicky.

Kontaktní formulář

 

Přímý kontakt

 

Ing. Jiří Pokorný, CSc.
jednatel / technický specialista
+420 602 737 363 | jiri.pokorny@datel.cz

 

Ing. Tomáš Pokorný
marketing a obchod
+420 775 225 941 | tomas.pokorny@datel.cz

 

Jaroslav Kronika
obchodně-technický zástupce
+420 602 736 019 | jaroslav.kronika@datel.cz

 

Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

Data Elektronik, spol. s r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

Rotronic - měřicí přístroje

Zastupujeme tyto výrobce

výrpbci měřicích přístrojů

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top