RMS Software | Jak vše funguje? | DATA Elektronik RMS Software | Jak vše funguje? | DATA Elektronik

RMS monitorovací software

Přehled

RMS monitorovací software je velmi jednoduchý a přehledný. Obrázek níže ilustruje stěžejní komponenty, díváme-li se na domovskou obrazovku. Domovská obrazovka je vlastně grafické zobrazení systému.

 

 

Tabulkové zobrazení

Uživatel si může libovolně navolit, jaké údaje si přeje v tabulce zobrazit. Není pro něj důležité výrobní číslo? Tak přece nebude zbytečně zabírat místo. Jak je vidět na obrázku, je možné zobrazit opravdu spoustu informací. Jednotlivá čidla lze samozřejmě libovolně pojmenovat, abychom nemuseli přemýšlet, kde že je umístěno to čidlo s názvem “MPT-2455”.

Ptačí perspektiva

Tato funkce je jako dělaná pro někoho, kdo razí přístup “kouknu a vidím”. Do systému stačí nahrát grafickou podobu Vašeho provozu (z ptačí perspektivy) a na tento podklad umístit jednotlivé měřicí body. Potřebujete sledovat více pater nebo továren? Není problém, ke každé skupině měřicích bodů lze totiž nahrát samostatný podklad.

TIP: A aby to bylo zcela dokonalé, tak Vám v rámci zakázky grafické podklady vytvoříme zdarma.

Osobní přehledy

Málokdy se stane, že všichni uživatelé systému sledují ty samé věci. Vedoucího laboratoře nezajímá, jaká je teplota na nakládkové rampě. Stejně tak vedoucí provozovny A nemusí sledovat podmínky v provozovně B. Proč by tedy měli všichni být zatěžováni nepotřebnými údaji? RMS říká rázné NE. Každý uživatel RMS systému si může vytvořit svá vlastní zobrazení složená z tabulek, grafů a událostí a sledovat jen ty parametry, které jsou pro něho klíčové.

 

Události

Součástí monitorovacího systému samozřejmě musí být i přehled všech událostí, které v průběhu monitorování nastaly. Spustil se alarm? Proč? Kdo ho deaktivoval a z jakého důvodu? RMS, jak se říká, neunikne ani myš. Jakmile se něco stane, je to nenávratně uloženo v historii, což je jednou z podmínek regulovaných odvětví (tzv. “Audit trail”). Pokud musím skladovat léčiva v rozmezí 2-8 °C, a najednou se v systému objeví 10 °C, nemůžu tuto hodnotu jen tak smazat, jako by tam nebyla. Navždy bude v systému informace o tom, že byla teplota nevyhovující.

Přehledně jsou všechny události zobrazeny právě v tomto okně:Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

DATA Elektronik s.r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top