Tipy, rady, novinky

Revoluční servisní datalogger Titan S8

Americký výrobce dataloggerů MadgeTech nedávno uvedl na trh nový přístroj Titan S8. S dotykovým 5palcovým displejem, 8 univerzálně konfigurovatelnými kanály (teplota, proud, napětí a pulzy) a obrovskou pamětí je Titan S8 novým nejlepším přítelem (nejen) všech servisních techniků.

Rotronic monitoring system (RMS)

Švýcarská společnost ROTRONIC představila svůj nový monitorovací systém RMS, který uživatelsky jednoduchým způsobem kontroluje, dokumentuje a provádí vizualizaci nejrůznějších měřených procesních fyzikálních veličin. Monitorovaná data lze sledovat odkudkoli a kdykoli pomocí PC, tabletu a smartphonu. Systém nabízí nejvyšší úroveň technických parametrů, flexibility, univerzálnosti při jednoduchém nastavení a obsluze.

HC2A-S Nová precizní sonda vlhkosti

Nová generace sond HC2A-S / HC2A-S3 nahrazuje stávající sondy HC2-S/HC2-S3 a opět tvoří základní portfolio produktů ROTRONIC. Sondy měří vlhkost, teplotu a rosný bod a jsou vybaveny zcela novým snímačem vlhkosti a přepracovanou vnitřní elektronikou AIRCHIP. Současně byla změněna i mechanická konstrukce sondy včetně technologie pouzdření. Výsledkem je vyšší dlouhodobá stabilita, odolnost v prostředí vysoké vlhkosti při zachování špičkové přesnosti měření.

Naše nová služba mobilní kalibrace.

Kalibrace vlhkosti a teploty kalibrátorem HG2-S od fy ROTRONIC

Rádi bychom tímto informovali všechny naše současné a budoucí zákazníky, že jsme právě rozšířili naše služby o autorizovanou firemní kalibraci vlhkostních a teplotních sond ROTRONIC a případně po dohodě i sond od jiných výrobců. Pro tento účel jsme zakoupili mobilní špičkový vlhkostní a teplotní kalibrátor fy ROTRONIC HygroGen2, který umožní automatické vícebodové nastavení a kalibrace v rozssahu relativní vlhkosti 5 až 95 % RH a při teplotě od 0 do 60 °C. Měřicí komora tohoto přístroje je řízena referenční vlhkostní a teplotní sondou navázanou na etalon SCS a to s přesnotí ±0,8% RH (při 23 ±5 °C) a ±0,1 K . Kalibrátor po krátkém ustálení nabízí stabilitu uvnitř měřicí komory ≤0,1 % RH, resp. ≤0,01 °C. Typická kalibrační nejistota je ±1,5% RH (k=2) při 23 °C, resp. ±0,15 °C(k=2) pro 15 až 50 °C.

CRP5-měřicí panel do čistých prostor

Uvádíme na trh nový měřicí panel do laboratoří a čistých prostor pro monitoring diferenčního tlaku, vlhkosti a teploty (Clean Room Panel). Na kontrastním barevném TFT displeji lze zobrazit až 6 měřených veličin a současně se zobrazují nastavené alarmy, překročení nastavených limitů a vše je následně přenášeno do řídícího systému přes MODBUS, Ethernet, nebo pomocí relé. Zvláštností tohoto přístroje je dotykový skleněný panel a odnímatelná sonda vlhkosti a teploty. Přístroj nalezne široké uplatnění v čistých prostorách a laboratořích nemocnic, farmaceutickém a potravinářském průmyslu a všude tam, kde je potřeba monitorovat malé odchylky diferenčního tlaku a současně precizně měřit relativní vlhkost a teplotu.

Chemicky odolné vlhkostní sondy pro H2O2.

Představujeme novou řadu sond ROTRONIC s chemicky odolným snímačem HYGROMER® HH-1 , který odolává i agresivním parám peroxidu vodíku H2O2. ROTRONIC pro tyto aplikace vyvinul speciální chemicky odolný snímač HYGROMER® HH-1. Tento typ snímače má významným způsobem rozšířenou životnost v prostředí H2O2 i při pracovních koncentracích do 880 ppm / 1200 mg/m3. Nově se tento typ snímače kromě kabelových průmyslových sond řady HC2-ICXXX  montuje i do standardních sond HC2-S, resp. HC2-SM.

Jiskrově bezpečné převodníky HygroFlex5-EX

ROTRONIC představuje nové měřicí převodníky pro měření vlhkosti a teploty ve výbušném prostředí. Tato řada je certifikována v souladu s ATEX a IECEx a splňuje nejnovější mezinárodní standardy (IEC 60079-0/11/18/26/31/7).

Demonstrační videa s českými titulky exkluzivně pro Vás!

Víme, že čas je v dnešní době nedostatkovým zbožím. Nechceme Vás tedy zatěžovat zdlouhavými dokumenty, chcete-li se rychle dozvědět něco nového. Dovolili jsme si proto pro Vás vytvořit české titulky k demonstračním videím na téma relativní vlhkost a CO2 od společnosti Rotronic. Najdete je v příslušných kategoriích na těchto webových stránkách.

HC2-LDP- snímač nízkého rosného bodu

Představujeme zcela novou precizní sondu ROTRONIC pro měření nízkého rosného bodu s integrovanou nejnovější technologií Airchip4000. V kombinaci s novým snímačem rosného bodu HYGROMER® LDP-1 získáte nejvyšší možnou přesnost měření.

Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

DATA Elektronik s.r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

Rotronic - měřicí přístroje

Zastupujeme tyto výrobce

výrpbci měřicích přístrojů

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top