Tipy, rady, novinky

Sterilizace – kde je nutná a jaké nabízíme řešení?

Sterilizace… Pro někoho každodenní náplň práce, pro někoho zcela neznámý pojem. Možná si ve spojitosti se sterilizací vybavíte kyselé okurky, ale to je trochu něco jiného 🙂 . U nás (a obecně v průmyslu) se sterilizací rozumí usmrcování mikroorganismů v prostředí. Tento proces je nutný dělat zejména ve zdravotnictví, potravinářství a v laboratořích, ale samozřejmě se najde i spousta dalších odvětví.

Nová řada vícekanálových data loggerů MadgeTech

Představte si, že potřebujete měřit to samé, ale osmkrát, resp. na 8 místech. A teď ta představa, že budete muset investovat do koupě 8 stejných přístrojů. Ale co když si vystačíte s jedním? Představujeme Vám novou řadu vícekanálových amerických data loggerů MadgeTech.

Nová generace přenosných přístrojů Rotronic HP32

Rotronic HygroPalm HP32: Veškerá měřená data vždy po ruce

S radostí našim zákazníkům představujeme zcela novou generaci přenosných přístrojů Rotronic HP32. Již nyní je k dispozici první model, který je kompatibilní se všemi sondami HC2A a HC2 a umí měřit a zaznamenávat vlhkost, teplotu a psychrometrické veličiny. Jedná se o přímého moderního nástupce modelu Rotronic HP22-A.

Revoluční servisní datalogger Titan S8

Americký výrobce dataloggerů MadgeTech nedávno uvedl na trh nový přístroj Titan S8. S dotykovým 5palcovým displejem, 8 univerzálně konfigurovatelnými kanály (teplota, proud, napětí a pulzy) a obrovskou pamětí je Titan S8 novým nejlepším přítelem (nejen) všech servisních techniků.

Rotronic monitoring system (RMS)

Švýcarská společnost ROTRONIC představila svůj nový monitorovací systém RMS, který uživatelsky jednoduchým způsobem kontroluje, dokumentuje a provádí vizualizaci nejrůznějších měřených procesních fyzikálních veličin. Monitorovaná data lze sledovat odkudkoli a kdykoli pomocí PC, tabletu a smartphonu. Systém nabízí nejvyšší úroveň technických parametrů, flexibility, univerzálnosti při jednoduchém nastavení a obsluze.

HC2A-S Nová precizní sonda vlhkosti

Nová generace sond HC2A-S / HC2A-S3 nahrazuje stávající sondy HC2-S/HC2-S3 a opět tvoří základní portfolio produktů ROTRONIC. Sondy měří vlhkost, teplotu a rosný bod a jsou vybaveny zcela novým snímačem vlhkosti a přepracovanou vnitřní elektronikou AIRCHIP. Současně byla změněna i mechanická konstrukce sondy včetně technologie pouzdření. Výsledkem je vyšší dlouhodobá stabilita, odolnost v prostředí vysoké vlhkosti při zachování špičkové přesnosti měření.

Naše nová služba mobilní kalibrace.

Kalibrace vlhkosti a teploty kalibrátorem HG2-S od fy ROTRONIC

Rádi bychom tímto informovali všechny naše současné a budoucí zákazníky, že jsme právě rozšířili naše služby o autorizovanou firemní kalibraci vlhkostních a teplotních sond ROTRONIC a případně po dohodě i sond od jiných výrobců. Pro tento účel jsme zakoupili mobilní špičkový vlhkostní a teplotní kalibrátor fy ROTRONIC HygroGen2, který umožní automatické vícebodové nastavení a kalibrace v rozssahu relativní vlhkosti 5 až 95 % RH a při teplotě od 0 do 60 °C. Měřicí komora tohoto přístroje je řízena referenční vlhkostní a teplotní sondou navázanou na etalon SCS a to s přesnotí ±0,8% RH (při 23 ±5 °C) a ±0,1 K . Kalibrátor po krátkém ustálení nabízí stabilitu uvnitř měřicí komory ≤0,1 % RH, resp. ≤0,01 °C. Typická kalibrační nejistota je ±1,5% RH (k=2) při 23 °C, resp. ±0,15 °C(k=2) pro 15 až 50 °C.

CRP5-měřicí panel do čistých prostor

Uvádíme na trh nový měřicí panel do laboratoří a čistých prostor pro monitoring diferenčního tlaku, vlhkosti a teploty (Clean Room Panel). Na kontrastním barevném TFT displeji lze zobrazit až 6 měřených veličin a současně se zobrazují nastavené alarmy, překročení nastavených limitů a vše je následně přenášeno do řídícího systému přes MODBUS, Ethernet, nebo pomocí relé. Zvláštností tohoto přístroje je dotykový skleněný panel a odnímatelná sonda vlhkosti a teploty. Přístroj nalezne široké uplatnění v čistých prostorách a laboratořích nemocnic, farmaceutickém a potravinářském průmyslu a všude tam, kde je potřeba monitorovat malé odchylky diferenčního tlaku a současně precizně měřit relativní vlhkost a teplotu.

Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

Data Elektronik, spol. s r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

Rotronic - měřicí přístroje

Zastupujeme tyto výrobce

výrpbci měřicích přístrojů

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top