Měřte přesně, spolehlivě a za dostupnou cenu

+420 775 225 941

RMS aplikace

Inspirujte se, v jakých různých oborech a odvětvích se RMS používá.


Čisté prostory

V čistých prostorách je potřeba měřit různé veličiny – teplotu, vlhkost, tlakovou diferenci, koncentraci prachových částic a další. Systém RMS představuje kompletní řešení pro environmentální monitorování (EMS) čistých prostor.

Sklady

Ve skladech je typicky nutné udržovat určitou teplotu a relativní vlhkost. Vše záleží na typu skladovaného zboží. Někdy stačí např. 15-40 °C a 20-80 °C, jinde budou podmínky přísnější. RMS je vhodný k monitorování jakéhokoli skladu, velkého i malého.

Pěstování konopí

Pěstování konopí je v současné době jedním z nejrychleji rostoucích oborů. Jelikož tato činnost typicky spadá pod regulaci GMP, je nezbytné důsledně monitorovat parametry během všech fází zpracování konopí (zejména CO2, teplotu, vlhkost, ale i světelnost nebo pH).

Mrazírny

V průmyslových mrazírnách se obvykle skladuje zboží nezanedbatelné hodnoty. Kdyby se mrazák pokazil, škody mohou sahat do obrovských částek. Není nic lepšího, než v případě poruchy mrazáku obdržet během několika minut SMS zprávu. RMS dokáže monitorovat teplotu od -196 do +260 °C.

Zdravotnictví a laboratoře

Laboratoře a zdravotnictví typicky fungují v podmínkách čistých prostor. RMS nicméně dokáže monitorovat i různá zařízení jako např. inkubátory, laminární boxy, klimatické komory, autoklávy… Pokud tedy laboratoř chce vše vidět na jedné obrazovce, RMS je ideální řešení.

Farmaceutický průmysl

Farmaceutický průmysl byl pro společnost Rotronic odjakživa klíčovým segmentem. U RMS to není jinak – celý systém byl navržen na základě příručky GAMP 5 a splňuje veškeré farmaceutické předpisy (evropské i americké). Např. švýcarská farmaceutická společnost Novartis pomocí RMS monitoruje své veškeré provozy.

Potravinářství

Při výrobě a zpracování potravin se z pochopitelných důvodů klade důraz na hygineničnost a kvalitu celého procesu. RMS dokáže monitorovat jak prostorové tak procesní parametry – jakost každého produktu budete mít pod kontrolou na jedné jediné obrazovce.

Zpracování tabáku

Proces sušení tabáku je velmi důležitý. Pokud se tabák vysuší moc, tak je produkt znehodnocen; pokud se naopak vysuší málo, tak jej mohou zničit bakterie. Využijte nepřesnější vlhkostní RMS sondy na světě a ujistěte se, že váš tabák se nachází v perfektních vlhkostních podmínkách.

Muzea a galerie

Exponáty v muzeích a galeriích mají často nevyčíslitelnou hodnotu. Proto je nezbytné zajistit, že všechny citlivé exponáty jsou uloženy/vystaveny ve vhodných podmínkách. RMS dokáže kromě teploty a vlhkosti monitorovat např. i množství přítomného světla (lux), na které jsou citlivé kupříkladu dokumenty.


Nezávazná poptávka monitorování

Sdílejte stránku na sociálních sítích