Převodníky CO2

CO2 převodníkPřevodníky CO2 jsou jednoduše řečeno zařízení, která převádí měřenou veličinu (v případě technologie NDIR útlum světla) do digitální podoby, např. hodnoty ppm (parts per million) zobrazené na displeji. Jedná se o kompaktní, samostatné a kompletní řešení.

V České republice exkluzivně zastupujeme švýcarského výrobce převodníků oxidu uhličitého Rotronic. Tato firma vyvinula speciální řadu převodníků, které uspokojí potřeby všech zákazníků, od jednoduchého a orientačního měření ve školách a v kancelářích až po průmyslové měření ve HVAC systémech, sklenících a dalších aplikacích, kde je nutné splnit přísné normy.

U nás v Data Elektronik přistupujeme ke všem maximálně individuálně. Pobavíme se s Vámi o tom, co děláte, co a jak potřebujete měřit, a na základě diskuze Vám vymyslíme řešení šité na míru.

To nejlepší z naší nabídky převodníků CO2

Rotronic CF1

Výsledek posledního vývoje Rotronic. Kompaktní a cenově dostupný převodník, který měří současně CO2, teplotu a vlhkost. S elegantním designem je ideální do kanceláří, škol apod.

 Rotronic CF3

Všestranný, velmi přesný převodník CO2, který je dostupný v několika provedeních (na zeď, do potrubí, s displejem, s alarmem…). Vhodný pro řízení HVAC systémů.

 

 Rotronic CF5

Převodník CO2, který navíc měří i teplotu. Je tak ideálním řešením pro komplexní systémy, kde důležitou roli hraje úspora nákladů.

Rotronic CF8

Řada přístrojů určená pro speciální aplikace, např. měření oxidu uhelnatého (CO), monitoring inkubátorů či klimatických komor.

 

TIP: Stáhněte si přehlednou tabulku s informacemi o všech převodnících CO2 Rotronic. Naleznete jej po kliknutí sem.

Nezávazná poptávka

Napište nám nebo rovnou zavolejte. Jsme tu pro Vás a už se těšíme, až Vám poradíme a usnadníme vše, co souvisí s měřením a regulací. Vyberte si způsob kontaktování, který vyhovuje Vám! Pokud máte komplexní problém, tak doporučujeme využít kontaktního formuláře, kde se můžete libovolně rozepsat. Pokud máte jednoduchý dotaz, tak jej velmi rádi zodpovíme telefonicky.

Kontaktní formulář

 

Přímý kontakt

 

Ing. Jiří Pokorný, CSc.
jednatel / technický specialista
+420 602 737 363 | jiri.pokorny@datel.cz

 

Ing. Tomáš Pokorný
marketing a obchod
+420 775 225 941 | tomas.pokorny@datel.cz

 

Jaroslav Kronika
obchodně-technický zástupce
+420 602 736 019 | jaroslav.kronika@datel.cz

Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

Data Elektronik, spol. s r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

Rotronic - měřicí přístroje

Zastupujeme tyto výrobce

výrpbci měřicích přístrojů

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top