Přenosné přístroje CO2

Potřebujete měřit oxid uhličitý na více místech? Jste servisní technik, který obchází velký firemní areál a neustále měří? Sledujete, zda COneuniká? Případně potřebujete vědět kde a v jaké míře? Pak jste tu na správném místě.

Švýcarská společnost Rotronic představuje perfektní řešení mobilního měření CO2 – přístroj CP11,

Rotronic CP11

Přístroj současně měří a ukládá teplotu, vlhkost a CO2. Z těchto veličin dále počítá rosný bod. Perfektní využití najde při kontrole kvality vzduchu v budovách, při bezpečnostních kontrolách v podzemních garážích, při kontrole, zda oxid uhličitý neuniká a dalších aplikacích.

Do paměti se vejde 18 000 hodnot a přímo na displeji lze zobrazit minimální, maximální a průměrnou hodnotu měření. Další užitečnou věcí je možnost nastavit zvukový alarm, který se spustí při překročení stanovené koncentrace CO2.

K přenosnému přístroji CP11 je dodáván analytický software HW4, ve kterém můžete data detailně analyzovat a dále s nimi pracovat.

Pro zajištění maximální možné praktičnosti přenosný přístroj CP11 dodáváme v praktické kazetě, která kromě samotného přístroje obsahuje software na CD, potřebnou kabeláž a další příslušenství.


To mě zajímá

Praktický obal s příslušenstvím

 

Nezávazná poptávka

Napište nám nebo rovnou zavolejte. Jsme tu pro Vás a už se těšíme, až Vám poradíme a usnadníme vše, co souvisí s měřením a regulací. Vyberte si způsob kontaktování, který vyhovuje Vám! Pokud máte komplexní problém, tak doporučujeme využít kontaktního formuláře, kde se můžete libovolně rozepsat. Pokud máte jednoduchý dotaz, tak jej velmi rádi zodpovíme telefonicky.

Kontaktní formulář

 

Přímý kontakt

 

Ing. Jiří Pokorný, CSc.
jednatel / technický specialista
+420 602 737 363 | jiri.pokorny@datel.cz

 

Ing. Tomáš Pokorný
marketing a obchod
+420 775 225 941 | tomas.pokorny@datel.cz

 

Jaroslav Kronika
obchodně-technický zástupce
+420 602 736 019 | jaroslav.kronika@datel.cz

Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

Data Elektronik, spol. s r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

Rotronic - měřicí přístroje

Zastupujeme tyto výrobce

výrpbci měřicích přístrojů

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top