Dataloggery CO2 | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik Dataloggery CO2 | Přesné a spolehlivé | Data Elektronik

Dataloggery CO2

Potřebujete monitorovat CO2? Tak to jste tu správně! Data Elektronik působí v České republice a na Slovensku jako oficiální distributor švýcarské firmy Rotronic a také amerického výrobce dataloggerů, firmy MadgeTech. Máme sídlo v Brně a našimi zákazníky jsou firmy ze všech koutů Česka a Slovenska.

Náš tým profesionálů se o Vaše potřeby měření a záznamu postará na 100 %. Každá spolupráce pro nás začíná detailním pochopením klientových procesů, cílů a potřeb. Na základě tohoto poznání jsme pak schopni doporučit řešení šité na míru. Věříme, že pouze s tímto přístupem můžeme každému zaručit spokojenost s měřením jeho procesů.

Samozřejmě se postaráme i o dopravu a následný servis dataloggerů.

Data Elektronik se specializuje na poskytování kompletního řešení. Zákazník něco potřebuje měřit, my mu vymyslíme a poskytneme řešení. Naší prioritou je také dlouhodobá spolupráce po zakoupení přístrojů. Obchod pro nás nekončí prodejem. Naopak, pro nás prodejem obchod začíná!

Přesně tohle potřebuji!

To nejlepší z našeho portfolia

Rotronic i MadgeTech jsou známí šíří svého portfolia. V tomto přehledu najdete pouze vybrané produkty. Mějte prosím na paměti, že cokoliv potřebujete monitorovat, máme pro Vás řešení. Jednoduše nás kontaktujte a popište nám Vaši formu a co potřebujete měřit.

Rotronic CO2 Display – Ultimátní řešení pro všechny kancelářské budovy

Rotronic CO2 display Ujistěte se, že Vaši zaměstnanci a návštěvníci dýchají čerstvý vzduch. Tento krásný nástěnný panel lze nejčastěji najít v konferenčních místnostech, v kancelářích, na recepcích a nebo třeba v učebnách.

Zobrazuje a ukládá informace o datu a času, o teplotě, vlhkosti a koncentraci oxidu uhličitého.

To se mi líbí

Rotronic CL11 – Spousta informací, které můžete přinést kamkoliv

ROT_CL11_1 Teplota, vlhkost a oxid uhličitý. Potřebujete zaznamenávat tyto veličiny na několika místech a chcete k tomu využívat jediný přístroj?

Tento programovatelný datalogger Vám byl vytvořen na míru! Spousta nastavení, příhodný displej a jednoduchý přenos dat do počítače.

To se mi líbí

Rotronic CP11 – Ruční přístroj pro jednoduché monitorování

Podobné funkce jako CL11, avšak v ekonomickém provedení!

To se mi líbí

MadgeTech RFCO2RHTemp2000A – Ale já chci měřit vysoké hodnoty CO2

MDT_RFCO2RHTemp2000A_1 Tento Wi-Fi datalogger měří oxid uhličitý až do 200 000 ppm! Jinými slovy až do koncentrace 20 %.

Je tak ideálním řešením pro skleníky a podobné lokality, kde vysoké hodnoty COjsou základem pro podporu růstu rostlin. A ano, měří i teplotu a vlhkost!

To se mi líbí

To není všechno!

Máme v nabídce spoustu dalších CO2 dataloggerů pro různé účely. Myslíme si, že by bylo nudné a zdlouhavé je tu všechny popisovat. Proč nás raději nekontaktujete a neřeknete nám, co potřebujete? Společně určitě najdeme řešení šité Vaší firmě na míru. Rychle, jednoduše a profesionálně.

Chci udělat nezávaznou cenovou nabídku!

 

Nezávazný poptávkový formulář

Co potřebujete měřit? Popište nám, pro jaké účely hledáte měřidlo, a my Vám poradíme, případně Vám na žádost vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.Nezapomeňte prosím vyplnit všechna povinná pole.


Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

DATA Elektronik s.r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top