Skladování

Když zboží čeká ve skladu na svého budoucího majitele, je přirozeně ovlivňováno okolními podmínkami. Nesprávná teplota, vlhkost nebo například tlak mohou při skladování vést k poškození a znehodnocení produktů. Možná ještě důležitější je pak vytvořit správné podmínky v prostředí muzeí a výstav, kde se nachází sochy, obrazy a další exponáty někdy až nevyčíslitelné hodnoty. Buďte zodpovědní a zajistěte svým produktům bezpečí. Dataloggery od amerického výrobce MadgeTech pro tyto účely ve skladování představují ideálního partnera.

Skladování zboží Skladování v chladu a mrazu Muzea a výstavy
Skladování zboží Skladování v chladu a mrazu Muzea a výstavy

Skladování zboží

Sklad může pro jednu firmu představovat skříň v kanceláři, pro druhou to zase může být obrovská několikapatrová budova. Ať už jsou Vaše potřeby skladování jakékoliv, flexibilní portfolio MadgeTech k nim vždy najde ideální řešení. Monitorujte teplotu, vlhkost, tlak, CO2, a buďte si jistí, že jsou Vaše produkty v pořádku.

Datalogger MadgeTech RFRHTemp2000A Datalogger MadgeTech RFPRHTemp2000A Datalogger MadgeTech RFCO2RHTemp2000A Datalogger MadgeTech TempRetrieverRH
Datalogger MadgeTech Temp101A Datalogger MadgeTech RHTemp101A Datalogger MadgeTech PRHTemp101A Datalogger MadgeTech Therm-A-Lert-RH

MadgeTech RFRHTemp2000A — Elegantní řada WIFI dataloggerů s displejem, MadgeTech 2000A, je skvělým řešením pro sledování parametrů v kancelářích, skladovacích prostorách, a obecně ve všech interiérech. Díky nastavitelnému držáku jej lze umístit na zeď nebo postavit na rovnou plochu, dle Vašich preferencí. Dataloggery neustále komunikují s počítačem a měřené hodnoty je možné sledovat v reálném čase. Zároveň si můžete jednoduše nastavit různé alarmy, které Vás upozorní na neobvyklé hodnoty. Tato varianta přístroje zaznamenává teplotu a relativní vlhkost.

MadgeTech RFPRHTemp2000A — WIFI datalogger řady 2000A, který měří teplotu, vlhkost a tlak.

MadgeTech RFCO2RHTemp2000A — Varianta WIFI záznamníku řady 2000A, která měří teplotu, vlhkost a oxid uhličitý.

MadgeTech TempRetrieverRH — Velmi levný datalogger pro záznam teploty a vlhkosti, který i tak měří velice přesně a spolehlivě.

MadgeTech Temp101A — Další široká řada dataloggerů, MadgeTech 101A, je výsledkem dlouhodobého vývoje. Jedná se o malé a samostatné přístroje s obrovskou pamětí (až milion hodnot) a výdrží baterie (až 10 let). Je tedy ideálním společníkem pro dlouhodobé a časově náročné měření. Tato varianta zaznamenává teplotu.

MadgeTech RHTemp101A — Tento model dataloggeru řady 101A zaznamenává teplotu a relativní vlhkost.

MadgeTech PRHTemp101A — Všestranný model řady 101A pro monitorování komplexních systémů. Měří teplotu, vlhkost a tlak.

MadgeTech Therm-A-lert-RH — Nástěnný WIFI datalogger, který může fungovat samostatně, anebo s externí sondou. Perfektní využití najde u monitorování podmínek v těžce přístupných místech (šachty, mrazáky…). Externí sondu totiž lze umístit prakticky kamkoliv a vzhledem k velké variabilitě těchto sond lze měřit opravdu velké rozpětí teplot, od -200 až po +260 °C.


To mě zajímá

Skladování v chladu a mrazu

Potraviny, léčiva, ale například i květiny, svíčky či kosmetika. To všechno jsou produkty, které je vhodné pro zachování kvality skladovat v nízkých teplotách. Většina dataloggerů MadgeTech bezpečně zvládne zaznamenávat teploty až do -20 °C, možná si tedy vyberete i z naší nabídky dataloggerů pro skladování běžného zboží. MadgeTech přesto vyvinul přístroje, které jsou schopny dostát těm nejnáročnějším požadavkům.

Datalogger MadgeTech RFRTDTemp2000A Datalogger MadgeTech VTMS Datalogger MadgeTech Cryo-Temp

MadgeTech RFRTDTemp2000A — Nástěnný teplotní datalogger s externí odporovou sondou umožňuje zaznamenávat teploty v obrovském rozsahu -200 až +850 °C. Je tedy ideální i pro měření velmi nízkých teplot.

MadgeTech VTMS — Modelové označení je zkratka “Vaccine Temperature Monitoring System”, a to je také přesně to, k čemu je tento datalogger určen. Jedná se o unikátní set záznamníku s displejem a ampulky naplněné glykolem, ve které je umístěna teplotní sonda. Při skladování vakcín v lednici se často objevují nežádoucí výkyvy teploty způsobené otevíráním dveří lednice. S řešením MadgeTech VTMS již tuto nedokonalost nikdy nebudete muset řešit, teplota bude stabilní a vypovídající.

MadgeTech Cryo-Temp — Samostatný a velmi odolný datalogger určený pro monitoring skladování krevní plazmy a dalších látek, které je nutné skladovat ve velmi nízkých teplotách. Je určen až do teploty -86 °C. Díky samostatnosti (je bezdrátový) jej lze například pohodlně umístit do mrazáku.


To mě zajímá

Muzea a výstavy

Vystavení exponátů v muzeích je svou povahou velmi blízko skladování. Aby bylo možné zachovat obrazy a další předměty v dobré kondici, je nutné vytvořit při jejich vystavení i skladování ideální teplotní, vlhkostní a tlakové podmínky. Dataloggery MadgeTech jsou pro tyto účely vzhledem ke své všestrannosti a flexibilitě tím pravým řešením.

Švýcarský výrobce Rotronic nabízí pro muzea a výstavy kompletní řešení. Měření teploty, vlhkosti, rosného bodu a CO2. Vše přizpůsobené přesně potřebám Vašeho muzea.

Rotronic CP11 SET Datalogger MadgeTech RFPRHTemp2000A Datalogger MadgeTech PRHTemp101A Datalogger MadgeTech UltraShock-EB

Rotronic CP11 — Přenosný ruční přístroj, který kombinovaně měří teplotu, relativní vlhkost a oxid uhličitý. Funguje také jako datalogger; všechna data lze jednoduše stáhnout do počítače a dále analyzovat pomocí dodaného softwaru. Perfektní řešení, pokud potřebujete tyto veličiny měřit průběžně a na mnoha místech.

MadgeTech RFPRHTemp2000A — Estetický nástěnný datalogger, který kombinovaně zaznamenává teplotu, vlhkost a tlak. Je ideální pro komplexní monitorování okolních podmínek, např. v muzeích a na výstavách. Je možné si nastavit různé alarmy pro nežádoucí hodnoty a data sledovat v reálném čase na PC či mobilním telefonu.

MadgeTech PRHTemp101A — Kompaktní přístroj, který najde využití při dlouhodobém monitorování podmínek. Je velmi malý, do paměti se vejde až milion zaznamenaných hodnot a baterie vydrží až 10 let. Stačí jej umístit, kam potřebujete, a nechat v klidu měřit. Po dokončení měření si data pohodlně stáhnete do počítače pro kontrolu a další analýzy.

MadgeTech UltraShock — Přepravujete-li obrazy či jiné exponáty, zcela jistě se Vám bude líbit datalogger MadgeTech UltraShock. Ten měří teplotu, vlhkost, tlak a nárazy, resp. přetížení. Pokud tak nešikovný přepravce Vaši zásilku pustí na zem, bude se k ní chovat nešetrně, nebo kupříkladu nedodrží Vámi stanovené teplotní, vlhkostní a tlakové podmínky, budete o tom vědět.


To mě zajímá

Nezávazná poptávka

Napište nám nebo rovnou zavolejte. Jsme tu pro Vás a už se těšíme, až Vám poradíme a usnadníme vše, co souvisí s měřením a regulací. Vyberte si způsob kontaktování, který vyhovuje Vám! Pokud máte komplexní problém, tak doporučujeme využít kontaktního formuláře, kde se můžete libovolně rozepsat. Pokud máte jednoduchý dotaz, tak jej velmi rádi zodpovíme telefonicky.

Kontaktní formulář

 

Přímý kontakt

 

Ing. Jiří Pokorný, CSc.
jednatel / technický specialista
+420 602 737 363 | jiri.pokorny@datel.cz

 

Ing. Tomáš Pokorný
marketing a obchod
+420 775 225 941 | tomas.pokorny@datel.cz

 

Jaroslav Kronika
obchodně-technický zástupce
+420 602 736 019 | jaroslav.kronika@datel.cz

Rychlý kontakt

mapa - sídlo DATA Elektronik

Data Elektronik, spol. s r.o.

Jugoslávská 113, Brno

Telefon: +420 602 737 363
E-mail: datel@datel.cz

Rotronic - měřicí přístroje

Zastupujeme tyto výrobce

výrpbci měřicích přístrojů

© Data Elektronik spol. s r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top